CarPlay aktiveerimine


Apple CarPlay lahendus võimaldab iPhone kasutajatel juhtida oma telefoni läbi oma BMW multimeediasüsteemi kontrolleri ning kuvada telefoni ekraanipilti oma sõiduki ekraanil täissuuruses. See tähendab, et näiteks navigatsioonirakenduse Waze või Apple Maps saab koos kõigi oma lisafunktsioonidega kuvada otse armatuurlaual olevale originaalekraanile. CarPlay aktiveerimist pakume BMW'dele, millel on iDrive 5 või iDrive 6 multimeediasüsteem.

Loe lähemalt Apple CarPlay kohta siit.

Tihti ei ole vaja CarPlay aktiveerimiseks ühtegi lisaseadet paigaldada, kuid mõningatel juhtudel on vajalik multimeediakeskusele lisada WiFi antenn.

Kui Teie autol on juba varasemalt CarPlay aktiivne ja toimiv, kuid ei saa seda kasutada täisekraanil, siis leiame ka sellele lahenduse.

Lisaks sisaldab pakett endas navigatsioonisüsteemi kaardi uuendust uusimale versioonile ning sõidu ajal video vaatamise võimekuse aktiveerimist.

Teenus Hind
CarPlay aktiveerimine
CarPlay funktsiooni aktiveerimine BMW iDrive 5 või 6 multimeediasüsteemis. Lisaks sisaldab teenus navigatsiooniüsteemi kaardi uuendust uusimale versioonile ning sõidu ajal video vaatamise võimekuse aktiveerimist.
160 €
Wifi antenn ja paigaldus
Sisaldab BMW originaal WiFi antenni ja selle paigaldust.
95 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnakiri on kehtiv alates 01.01.2024.

Kui ei ole kindel, kas Teie autol on võimalik CarPlay'd aktiveerida või kas antenn on olemas, siis saatke meile päring siit ja teeme koos kindlaks. Päringusse märkige kindlasti oma küsimus ning sõiduki registreerimismärk ja/või VIN-kood.

Enne CarPlay aktiveerimist soovitame uuendada sõiduki tarkvara uusimale võimalikule tasemele. Vanematel multimeedia tarkvaraversioonidel ei ole võimalik CarPlay täisekraanil kuvamine.

Lisateenused

+372 51 9000 31

Kukermiidi tn 11, Tallinn, 11216