CarPlay aktiveerimine

Apple CarPlay lahendus võimaldab iPhone kasutajatel juhtida oma telefoni läbi oma BMW multimeediasüsteemi kontrolleri ning kuvada telefoni ekraanipilti oma sõiduki ekraanil täissuuruses. See tähendab, et näiteks navigatsioonirakenduse Waze või Apple Maps saab koos kõigi oma lisafunktsioonidega kuvada otse armatuurlaual olevale originaalekraanile. CarPlay aktiveerimist pakume BMW'dele, millel on iDrive 5 või iDrive 6 multimeediasüsteem.
Telefon ühendatakse autoga WiFi kaudu ning rakenduste juhtimine toimub kasutades auto originaal multimeedia juhtnuppu või puutetundlikku ekraani, mistõttu võib telefoni sõidu ajaks jätta rahulikult kasvõi pintsaku taskusse.
Paljudel juhtudel ei ole vaja CarPlay aktiveerimiseks ühtegi lisaseadet paigaldada, mõningatel juhtudel on vajalik WiFi-antenni paigaldus.

Kui Teie autol on juba varasemalt CarPlay aktiivne ja toimiv, kuid ei saa seda kasutada täisekraanil, siis selle teenusega saab lahti lukustada ka selle funktsiooni.

Lisaks sisaldab pakett endas navigatsioonisüsteemi kaardi uuendust ning sõidu ajal video vaatamise võimekuse aktiveerimist.

Teenus Hind
CarPlay aktiveerimine
CarPlay funktsiooni aktiveerimine sõiduki multimeediasüsteemis või olemasoleva CarPlay muutmine täisekraanil kasutatavaks. Lisaks sisaldab teenus navigatsiooniüsteemi kaardi uuendust uusimale versioonile ning sõidu ajal video vaatamise võimekuse aktiveerimist.
150 €
Wifi antenn ja paigaldus
Sisaldab BMW originaal WiFi antenni ja selle paigaldust.
90 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kui ei ole kindel, kas Teie autol on samuti võimalik CarPlay'd aktiveerida või kas antenn on olemas või ei, siis saatke meile päring siit ja teeme koos kindlaks. Päringusse märkige kindlasti oma küsimus ning sõiduki registreerimismärk ja/või VIN-kood.

Enne CarPlay aktiveerimist soovitame uuendada sõiduki tarkvara uusimale võimalikule tasemele.

Lisateenused

+372 51 9000 31

Kukermiidi tn 11, Tallinn, 11216