Leiunurk

Nii nagu igas töökojas, on ka meil erinevatel põhjustel jäänud riiulitele seisma erinevaid varuosi. Selleks, et meil oleks mingisugune ülevaade seisma jäänud asjadest ning ka teil oleks võimalus leida enda autole soodsalt mõni meil kasutuna seisev detail, lõime lihtsa leiunurga.

AVA LEIUNURK

Leiunurga tabelis on välja toodud olulisem info. Tootekoodid toodetel on need koodid, mis on reaalselt detailide/pakendite peal ning ei pruugi olla enam hetkel kataloogis aktiivsed. Otsingu välja kaudu (paremal üleval nurgas) on võimalik otsida tooteid ka asenduskoodide järgi (asenduskoodid ei ole tabelis kuvatud). Loomulikult saab otsingu funktsiooniga filtreerida kogu tabelis olevat infot. Näiteks kirjutades otsingusse F15, kuvatakse ainult tabeli need read, kus F15 esineb. Telefonivaates või kitsamatel ekraanidel on osa tabeli infot varjatud tootekoodi juures oleva "+" märgi taha.

Kui olete leidnud midagi endale huvi pakkuvat, siis võtke meiega ühendust. Kui tundub, et mõni hind on põhjendamatult odav või kallis, siis oleme valmis hinnakirjas olevad hinnad koos üle vaatama.

Lisateenused

+372 51 9000 31

Kukermiidi tn 11, Tallinn, 11216