Tarkvaralised teenused

Kaasaegsete sõidukite elektri ja elektroonikasüsteemid muutuvad aina võimekamaks ning keerulisemaks. Lihtsustatult võib öelda, et auto on üks suur arvuti, mis suudab omal jõul liikuda. Tegelikkuses koosneb aga auto kümnetest väikestest "arvutitest" ehk moodulitest, mis koostöös teine-teisega teevad võimalikuks kõikide auto funktsioonide toimimise. Kuna valdav enamus kaasaegse auto funktsioone on sõltuvad nendest moodulitest, kannab nendesse paigaldatud tarkvara auto korrektses toimimises väga suurt rolli. Ühtlasi avab see mitmeid uusi võimalusi. Seetõttu ei ole me enda töös pühendunud mitte ainult mehaaniliste komponentide remondile ja hooldusele vaid pakume teie sõidukile ka kõikvõimalikku tarkvaralist abi.

Peamised teenused, mida sõidukite tarkvara valdkonnas pakume on järgnevad:

  • Sõiduki tarkvara värskendamine
  • Kodeerimine
  • Elektroonikakomponentide vahetus (kaasa arvatud turvatud moodulite vahetus)
  • Tarkvaraliste rikete parandamine
  • Järelpaigalduste või lisavarustuse eemaldamise järgne tarkvara kohandamine
  • Mootori- ja käigukasti juhtmoodulite optimeerimine

Keerulisemad tarkvaralised operatsioonid sisaldavad endas alati teatud riske ja seetõttu oleme pööranud palju rõhku just nende toimingute turvalisusele. Tarkvara värskendamiseks ja muudeks keerulisemateks operatsioonideks kasutame ametlikke BMW seadmeid, värskeimat tarkvara ning usaldusväärset toiteallikat auto pardapinge säilitamiseks.

Erinevate tarkvaraliste küsimuste ja päringutega soovitame meie poole pöörduda kirjalikult läbi vasakul asuva päringu nupu või e-maili teel.

Lisateenused

+372 51 9000 31

Kukermiidi tn 11, Tallinn, 11216